Witaj w miejscu, gdzie Twoje zdrowie jest najważniejsze.

Rehabilio to profesjonalny gabinet fizjoterapeutczny w Sanoku.
rhabilio-person-home

Kilka słów o mnie

Jestem absolwentem kierunku fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie gdzie uzyskałem tytuł magistra.
Ukończyłem szereg kursów i szkoleń ukierunkowanych na pracę indywidualną z pacjentem takich jak:
 • FDM – Leczenie zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego technikami powięziowymi
 • Dry needling- Suche igłowanie- metoda leczenie punktów spustowych.
 • Proprioceptive-Deep Tendon Reflex (P-DTR)
 • Dietetyka kliniczna.
 • Dietetyka i motywacja.
 • DIETA AJWEN- inne podejście.
 • Dieta tłuszczowa i jej zastosowanie w kulturystyce- ASS.
 • Lokalne i globalne wzorce zaburzeń kompleksu miednicznego.
 • Bezpieczeństwo i jakość żywności.
 • Instruktor rekreacji ruchowej, specjalność kulturystyka i sporty siłowe.
 • Staw kolanowy, badanie i fizjoterapia funkcjonalna.
 • Kinesiology taping- plastrowanie dynamiczne.

Doświadczenie

Praktykę w indywidualnej pracy z pacjentem zdobywałem w różnego rodzaju ośrodkach takich jak: przychodnie, sanatoria, oraz gabinety prywatne, gdzie leczyłem osoby z dolegliwościami ortopedycznymi, po kontuzjach i urazach, oraz z bólem kręgosłupa. Ogromną pasją jest także praca ze sportowcami, dlatego współpracowałem z takimi klubami sportowymi jak np. Klub sportowy TSV Cellfast Sanok, Klub sportowy Ciarko PBS Bank, klub hokejowy Sanok, czy esanok.pl Wilki Sanok.
W trosce o jakość świadczonych przeze mnie usług wciąż podnoszę swoje kwalifikacje. Uważam, że w pracy z ludźmi niezwykle ważne jest podejście do pacjenta, trzeba wsłuchać się w jego problemy a nie traktować go przedmiotowo, dlatego właśnie bardzo ważnym elementem wizyty jest wywiad oraz badanie.
Lat doświadczeń
1
Zadowolonych pacjentów
1 +
Certyfikaty kompetencji
1
Specjalizacje
1

Opinie moich pacjentów.

 • W pełni profesjonalne podejście do pacjenta , wizyta przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze🙂 pod okiem pana Tomka po rekonstrukcji wiązadeł nie ma już praktycznie śladu 😊

  Jerzy Żyłka Avatar Jerzy Żyłka
  21 marca, 2023

  Profesjonalizm i zaangażowanie Pana Tomasza jest na bardzo wysokim poziomie. Ból pleców ustał po jednej wizycie . Serdecznie polecam.

  Arek G Avatar Arek G
  15 marca, 2023

  Po kilku nieprzespanych nocach przez ból barku i ciągnięcie w okolicach szyi udałem się na to wizytę do Pana Tomasza .Dzięki fachowej pomocy Pana Tomasza wszystko wróciło do normy a nawet się polepszyło dzięki ćwiczenia które mi zalecił. jak najbardziej polecam !

  Daniel Avatar Daniel
  12 marca, 2023
 • Polecam z całego serca Pana Tomasza. Pomógł uporać się z mocnym bólem ręki i barku. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego fizjoterapeuty,to tylko Tomasz Jasik 😀

  Magdalena Bieleń Avatar Magdalena Bieleń
  6 września, 2022

  Gorąco polecam Pana Tomasza, profesjonalista w w całym znaczeniu tego słowa. W kilka sesji bardzo pomógł z bólem kręgosłupa oraz problemem z nogą. Najlepszy w regionie. Miła oraz przyjazna atmosfera

  maciej dybaś Avatar maciej dybaś
  12 sierpnia, 2022

  Dzięki Panu Tomaszowi w ciągu dwóch sesji pozbylismy się dokuczajacego bólu kolana. Dziś miałem za sobą 16-godzinna wędrówkę po Alpach i kolano ani raz się nie odezwalo.Zdecydowanie polecam 🙂

  Grzegorz Obuch Avatar Grzegorz Obuch
  22 lipca, 2022
 • Bardzo fachowa i profesjonalna terapia! Szukanie optymalnych rozwiązań i umiejętność połączenia teorii z praktyką to wizytówka pana Tomasza. Ogromna wiedza!! Bardzo dziękuję i serdecznie polecam.

  Anna “Jilli” Avatar Anna “Jilli”
  13 lipca, 2022

  Polecam Pana Tomasza. Dokuczał mi bol pleców i magicznie zniknął. Profesjonalne podejście, poświęcenie uwagi, i dokładny wywiad. Najlepszy specjalista w okolicy. Dziekuje bardzo !

  Katarzyna Tryksza Avatar Katarzyna Tryksza
  8 lipca, 2022

  Gorąco polecam pana Tomasza,kilka lat temu polecony jako profesjonalny fizjoterapeuta pomógł mi wrócić do formy po kontuzji i uwolnił od bólu . Teraz gdy tylko pojawia się jakiś ból,mimo dość dużej odległości jaką muszę pokonać ,wracam do pana Tomasza i zawsze udaje mu sie w bardzo fachowy sposób mi pomóc.Za co serdecznie mu dziękuję .

  Agnieszka Zimoń Avatar Agnieszka Zimoń
  31 maja, 2022
 • Najlepszy fizjoterapeuta w rwgionie. Wyleczył mnie nie raz z różnych dolegliwości. Koalno, kostka, łydki, bez znaczenia. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wiedza poparta szkoleniami, wieloletnią praktyką i doświadczeniem. Polecam wszystkim potrzebującym.

  MarcinP Avatar MarcinP
  1 grudnia, 2021

  Polecam! Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i duże skupienie na jego problemach zdrowotnych

  Kasia Zimoń Avatar Kasia Zimoń
  23 listopada, 2021

  Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta i problemu. Szybko stawia na nogi 🙂

  Michał Leś Avatar Michał Leś
  12 listopada, 2021

Prześladuje Cię ból, lub jesteś po operacji ?

Uważam, że w pracy z ludźmi niezwykle ważne jest podejście do pacjenta. Masz dwie opcje kontaktu ze mną: Pierwsza to kontakt telefoniczny (staram się zawsze odbierać, jeżeli nie mogę oddzwaniam tak szybko, jak tylko to możliwe). Druga to skorzystanie z formularza i umówienie się ze mną na pierwszą wizytę. Decyzja należy do Ciebie.