Witaj w miejscu, gdzie Twoje zdrowie jest najważniejsze.

Jasik Fizjoterapia to profesjonalny gabinet fizjoterapeutczny w Sanoku.

Kilka słów o mnie

Jestem absolwentem kierunku fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie gdzie uzyskałem tytuł magistra. Ukończyłem szereg kursów i szkoleń ukierunkowanych na pracę indywidualną z pacjentem takich jak:
 • FDM – Leczenie zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego technikami powięziowymi
 • Dry needling- Suche igłowanie- metoda leczenie punktów spustowych.
 • Proprioceptive-Deep Tendon Reflex (P-DTR)
 • Dietetyka kliniczna.
 • Dietetyka i motywacja.
 • DIETA AJWEN- inne podejście.
 • Dieta tłuszczowa i jej zastosowanie w kulturystyce- ASS.
 • Lokalne i globalne wzorce zaburzeń kompleksu miednicznego.
 • Bezpieczeństwo i jakość żywności.
 • Instruktor rekreacji ruchowej, specjalność kulturystyka i sporty siłowe.
 • Staw kolanowy, badanie i fizjoterapia funkcjonalna.
 • Kinesiology taping- plastrowanie dynamiczne.

Doświadczenie w indywidualnej pracy z pacjentem zdobywałem w różnego rodzaju ośrodkach takich jak: przychodnie, sanatoria, oraz gabinety prywatne, gdzie leczyłem osoby z dolegliwościami ortopedycznymi, po kontuzjach i urazach, oraz z bólem kręgosłupa. Ogromną pasją jest także praca ze sportowcami, dlatego współpracowałem z takimi klubami sportowymi jak np. Klub sportowy TSV Cellfast Sanok, Klub sportowy Ciarko PBS Bank, klub hokejowy Sanok, czy esanok.pl Wilki Sanok.

W trosce o jakość świadczonych przeze mnie usług wciąż podnoszę swoje kwalifikacje. Uważam, że w pracy z ludźmi niezwykle ważne jest podejście do pacjenta, trzeba wsłuchać się w jego problemy a nie traktować go przedmiotowo, dlatego właśnie bardzo ważnym elementem wizyty jest wywiad oraz badanie.
1
Lat doświadczeń
1 +
Zadowolonych pacjentów
1
Certyfikaty kompetencji
1
Specjalizacje

Opinie moich pacjentów.

 • review rating 5  Najlepszy Szaman w mieście. Bark przestał boleć dzień po nawykowym wybiciu. Cud.

  thumb mkuna88
  7/06/2021

  review rating 5  Pełen profesjonalizm! Bardzo dokładny wywiad, fachowe podejście. Pan Tomasz jest osobą której można zaufać, a przede wszystkim, która Cię zrozumie. Indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Miałam różne problemy z którymi się przez długi czas. Byłam u wielu różnych specjalistów Pan Tomasz jako jeden mi pomógł. Z czystym sumieniem mogę polecić! 😊

  thumb Bogusława Zoszczak
  6/23/2021

  review rating 5  Wspaniałe efekty fizjo , kręgosłup i ręce sprawne prawie w 100 %, miałam już pilny termin operacji cieśni nadgarstka a po kilku wizytach w pełni funkcjonalna ponadto miałam testy nietolerancji pokarmowej też u P Tomka dzięki temu wiem co osłabia siłę mięśni i powoduje ból, gdyby nie zwyrodnienia nabyte przez całe życie i ciężka praca fizyczna bylabym jak nowo narodzona. Dodam że mam kilkanaście schorzeń towarzyszącym i przebytych 5 operacji i kilka zastrzyków sterydowych Botoksem by w nerwy jak też tzw denerwacje kręgosłupa( wynerwianie laserem pod narkoza) Do tego regularne .i rehabilitacyjne. Poprawa niewielka. Po fizjo U Pana Tomka już od początku znaczna i pełnią sił prawie bez bólu.z cała odpowiedzialnością Polecam. !!!

  thumb Bozena Ryba
  6/17/2021
 • review rating 5  Pełen profesjonalizm! Fachowe podejście, poparte wiedzą. Idealnie jest trafić do osoby, która rozumie twój problem i potrafi go rozwiązać. Polecam serdecznie!👍💪

  thumb Paweł Pelczar
  6/15/2021

  review rating 5  W imieniu moim i mamy chciałbym bardzo panu podziękować to co pan zrobił dla mojej mamy dzięki panu mama zaczęła żyć i się ruszać z łóżka. Przez ostanie lata mama miała chory kręgosłup nawet miała operacja co po tej operacji było gorzej i wiele więcej cały czas leżała i nie raz płakała z bólu. A dzięki panu mama wstała śmieje się tańczy już nawet była na wycieczce co dawniej by to było nie możliwe. Będę panu wdzięczna do końca mojego życia to co pan zrobił dla mojej mamy jestem pana dłużniczka! JEST PAN NAJLEPSZY !!!!!!!!!!!

  thumb 4ever.Mr.Mrs.
  6/13/2021

  review rating 5  Bardzo rzetelny i profesjonalny fizjoterapeuta. Stara się pomóc na wiele sposobów. Bardzo szeroka wiedza.

  thumb Mordeczka @
  4/21/2021
 • review rating 5  Jestem bardzo zadowolona już po 1 wizycie u Pana Tomasza wyszłam bez bólu BARDZO DZIĘKUJĘ 😉

  thumb Ela Drwiega
  3/27/2021

  review rating 5  Pan Tomasz to profesjonalista z miłym podejściem do pacjenta. Trafnie zdiagnozował mój problem z kręgosłupem i dzięki temu dziś czuję się o wiele lepiej. Dał mi cenne wskazówki, jak postępować by ból nie wracał. Szczerze polecam!

  thumb Jacek Pelc
  3/16/2021

  review rating 5  Przez kilka lat uczęszczałem do różnych rehabilitantów zanim poznałem Pana Tomka. Jest najlepszym do którego trafiłem. Ogromna wiedza + technika sprawia że współpraca jest owocna a postępy pojawiają się z tygodnia na tydzień! Serdecznie polecam 🙂

  thumb Adrian Bezeg
  3/10/2021
 • review rating 5  Niesamowita wiedza i doświadczenie. Serdecznie polecam

  thumb Paulina Torma
  2/17/2021

  review rating 5  Bardzo profesjonalne podejście, ból kręgosłupa minął, kolano wróciło do pracy. Polecam gorąco, można się wiele dowiedzieć na temat stanu swojego organizmu . Dziękuję za pomoc.

  thumb Urszula Martuszewska-Nowak
  12/31/2020

  review rating 5  Po raz kolejny uzyskałem profesjonalna pomoc.

  thumb Łukasz Torma
  11/24/2020

Chcesz skonsultować problem lub umówić szybką wizytę ?

Uważam, że w pracy z ludźmi niezwykle ważne jest podejście do pacjenta. Masz dwie opcje kontaktu ze mną: Pierwsza to kontakt telefoniczny (staram się zawsze odbierać, jeżeli nie mogę oddzwaniam tak szybko, jak tylko to możliwe). Druga to skorzystanie z formularza i umówienie się ze mną na pierwszą wizytę. Decyzja należy do Ciebie.