Witaj w miejscu, gdzie Twoje zdrowie jest najważniejsze.

Jasik Fizjoterapia to profesjonalny gabinet fizjoterapeutczny w Sanoku.

Kilka słów o mnie

Jestem absolwentem kierunku fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie gdzie uzyskałem tytuł magistra. Ukończyłem szereg kursów i szkoleń ukierunkowanych na pracę indywidualną z pacjentem takich jak:
 • FDM – Leczenie zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego technikami powięziowymi
 • Dry needling- Suche igłowanie- metoda leczenie punktów spustowych.
 • Proprioceptive-Deep Tendon Reflex (P-DTR)
 • Dietetyka kliniczna.
 • Dietetyka i motywacja.
 • DIETA AJWEN- inne podejście.
 • Dieta tłuszczowa i jej zastosowanie w kulturystyce- ASS.
 • Lokalne i globalne wzorce zaburzeń kompleksu miednicznego.
 • Bezpieczeństwo i jakość żywności.
 • Instruktor rekreacji ruchowej, specjalność kulturystyka i sporty siłowe.
 • Staw kolanowy, badanie i fizjoterapia funkcjonalna.
 • Kinesiology taping- plastrowanie dynamiczne.

Doświadczenie w indywidualnej pracy z pacjentem zdobywałem w różnego rodzaju ośrodkach takich jak: przychodnie, sanatoria, oraz gabinety prywatne, gdzie leczyłem osoby z dolegliwościami ortopedycznymi, po kontuzjach i urazach, oraz z bólem kręgosłupa. Ogromną pasją jest także praca ze sportowcami, dlatego współpracowałem z takimi klubami sportowymi jak np. Klub sportowy TSV Cellfast Sanok, Klub sportowy Ciarko PBS Bank, klub hokejowy Sanok, czy esanok.pl Wilki Sanok.

W trosce o jakość świadczonych przeze mnie usług wciąż podnoszę swoje kwalifikacje. Uważam, że w pracy z ludźmi niezwykle ważne jest podejście do pacjenta, trzeba wsłuchać się w jego problemy a nie traktować go przedmiotowo, dlatego właśnie bardzo ważnym elementem wizyty jest wywiad oraz badanie.
1
Lat doświadczeń
1 +
Zadowolonych pacjentów
1
Certyfikaty kompetencji
1
Specjalizacje

Opinie moich pacjentów.

 • review rating 5  Profesjonalne podejście, ogromna wiedza która przekłada się na efekty rehabilitacji. Wieloletnie problemy z kręgosłupem i barkiem okazały się dla Pana Tomka błahostką. W końcu trafiłem na kogoś kto tak naprawdę chce i potrafi pomóc 🙂

  thumb Mateusz Rząsa
  9/04/2020

  review rating 5  Dokuczał mi mocny ból biodra. Po wizycie i wykonaniu zaleconych ćwiczeń ból minął. Serdecznie polecam. 💪💪

  thumb Natalia Kornasiewicz
  8/27/2020

  review rating 5  Polecam Pana Tomasza, ból barka był a po wizytach bólu już nie ma 💪🙂

  thumb Tomasz Kalityński
  8/18/2020
 • review rating 5  Profesjonalne podejście, duża empatia i zaangażowanie. Wiedza i doświadczenie sprawiają, że powrót do sprawności jest szybki. Dobrane do pacjenta metody rehabilitacji dają świetne rezultaty. Polecam każdemu 🙂

  thumb Patrycja Podgórna
  7/08/2020

  review rating 5  Bardzo dobry fizjoterapeuta + miła atmosfera

  thumb Tomek Śnieżek
  7/05/2020

  review rating 5  Doskonały fizjoterapia

  thumb Renata Rojek
  6/06/2020
 • review rating 5  Świetny fizjoterapeuta z ogromną wiedzą. Problem z którym borykałem się 2 lata,został rozwiązany podczas jednej wizyty. Serdecznie Polecam.

  thumb Kacper Jaremczuk
  4/24/2020

  review rating 5  Jestem wdzięczna bo po pierwszej wizycie nie czuje bólu nogi Mogę z przyjemnością uprawiać sport Profesjonalizm i fachowość Dziękuję Panie Tomaszu

  thumb Dorota Dobosz
  4/24/2020

  review rating 5  Pan Tomek to profesjonalista z wielkim zaangażowaniem, który skutecznie i szybko pomógł na moje schorzenia w odcinku kręgosłupa szyjnego. Do tego super atmosfera, poczucie humoru i ogromna cierpliwość. W 101% polecam!

  thumb Justyna Malik
  11/05/2019
 • review rating 5  Jestem bardzo zadowolona z fachowego i profesjonalnego podejścia do klienta, problemu. Rady i zalecenia były celne i zmieniły moja sytuację zdrowotną.Polecam ?

  thumb Monika Kmiecińska
  11/10/2018

  review rating 5  Witam Państwa. Jako pacjentka Pana Tomasza Jasika polecam Go jako fizykoterapeutę, dietetyka i trenera personalnego. Pan Tomek jest profesjonalistą ,a nie tylko miłym i kulturalnym człowiekiem. Przede wszystkim potrafi pomóc w różnych problemach zdrowotnych. Cenię Go wysoko, bo pomógł mi we wszystkich wyżej wymienionych umiejętnościach , które zdobył ucząc się i wciąż się kształci, co podwyższa poziom Jego profesjonalizmu. Pozdrawiam

  thumb Jadwiga Iwańczyk
  11/10/2018

  review rating 5  Świetny kontakt z klientem, ogromna wiedza, a co za tym idzie spory wachlarz technik jakich używa Tomasz Jasik. Poprawa w kolanie wyczuwalna od razu, polecam!

  thumb Bonio ss
  11/10/2018

Chcesz skonsultować problem lub umówić szybką wizytę ?

Uważam, że w pracy z ludźmi niezwykle ważne jest podejście do pacjenta. Masz dwie opcje kontaktu ze mną: Pierwsza to kontakt telefoniczny (staram się zawsze odbierać, jeżeli nie mogę oddzwaniam tak szybko, jak tylko to możliwe). Druga to skorzystanie z formularza i umówienie się ze mną na pierwszą wizytę. Decyzja należy do Ciebie.